гр. Павликени, бул.: "Руски" №46 0610/52 003 pgat_pavlikeni@abv.bg

НовиниУспехи

Отборът на ПГАТ „Цанко Церковски“ стана първенец в турнир по футбол на малки врати

На 08.04.2019г. в чест на световния ден на ромите се проведе турнир по футбол на малки врати. Участваха отбори от град Павликени, Сухиндол, Бяла черква, Стражица, Златарица и с. Батак в две възрастови групи: 5-7 клас и 8-10 клас. Организатор на турнира бе ЦМЕДТ „Амалипе“ със съдействието на община Павликени. Победител във възрастова група 5-7 клас стана отборът от град Златарица. С три победи над отборите на град Сухиндол – 2:1, град Стражица – 3:0 и СУ „Бачо Киро“ Павликени – 5:2 отборът на ПГАТ „Цанко Церковски“ спечели първото място във възрастова група 8-10 клас. Отборът на победителите бе в състав: Илиян Радославов, Асен Иванов, Рашко Нешков, Сефер Стефанов, Владимир Минков, Албен Асенов, Веселин Данев, Емил Александров и Мирослав Илиев. Почетната купа за победителите бе връчена от Зам. кмета на община Павликени Венцислав Иванов на капитана Илиян Радославов.